Atribuită
Cumpărare directă
Tiroliana cu leagan rotund (set) rosu, confectionat prin injectie din poliamida de cea mai inalta calitate. Cablu: din otel, lungime 30 m. diametru cablului 4 mm. Leagan: Franghie cu lungime reglabila. Sezut din plastic HDPE. Diametru Leagan: 28 cm. Grosime Leagan: 5 cm. Dimensiuni: 185 x 266 x 125 mm. Greutate max suportata 80 kg. Declaratie de conformitate pentru produsele importate. Garantie 2 ani. Tobogan 2.90 m Sline HDPE galben KBT , design in valuri si o suprafata mare de alunecare. Este produs din plastic injectat HDPE cu rezistenta mare la zgarieturi si prezinta finisaje atent detaliate. Dimensiune: 2,9 m Inaltime de prindere: 1,5 m Culoare: GALBEN Tobogan 3 m - din material plastic foarte rezistent. Tratat pentru intemperii si impotriva razelor UV. Excelent pentru ansambluri de joaca rezidentiale . Se monteaza la o inaltime de 150cm. Modul turnat prin injectie HDPE Duza pentru apa! Lungime: 2.95 m. Latime: 50 cm Inaltime: 1,5 m. Culoare: ROSU Tobogan VERDE din material plastic foarte rezistent. Tratat pentru intemperii si impotriva razelor UV. Excelent pentru ansambluri de joaca rezidentiale . Se monteaza la o inaltime de 120 cm. Se poate atasa furtun de apa. Modul turnat prin injectie HDPE. Duza pentru apa! Lungime: 2,195 m. Latime: 48,4 cm. Inaltime: 1,2 m
- Număr anunț
- DA26279468
- Autoritate contractantă
- COMUNA PANACI (PRIMARIA PANACI) (CUI 4326892)
- Furnizor / câștigător
- AAD TOTAL ADMINISTRATION SRL (CUI 15016633)
- Cod CPV
- 37535100-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.480,47 RON
- Valoare atribuită
- 1.480,47 RON
- Data publicării
- 07.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.