Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare de raspundere civila auto (RCA): - OT02YRD microbuz nr id - ZFA25000001249463 - prima de asigurare RCA 12 luni = 835.98 lei, data intrarii in valabilitate 10.09.2020, asigurator Euroins; - OT04END microbuz nr id - WF0XXXTTFXCC49542 - prima de asigurare RCA 12 luni = 835.98 lei, data intrarii in valabilitate 10.09.2020, asigurator Euroins;
- Număr anunț
- DA26291192
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC ,,ION GH. ROSCA" OSICA DE SUS (CUI 25288473)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.671,96 RON
- Valoare atribuită
- 1.671,96 RON
- Data publicării
- 08.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.