Atribuită
Cumpărare directă
Diverse furnituri de birou Sfoară albă bumbac, 90 gr Dosar plic A4 Dosar plastic cu șină A4 Fișe magazie A5 Dispoziție plată caserie Capse 24/6 Biblioraft plastifiat 75mm Adeziv (lipici) solid 21gr Registru de casă AUTOCOPIATIV Carton Color A4, 160 gr, 100 coli/top Plic C4 siliconic Alonje plastic 25/set Plic C5 autoadeziv Folie Laminator A4, 80 microni, 100 coli/top Etichete A4, 210/297 Clips 32/12set Buretiera gel Corector fluid Separator carton 105x24 Banda adeziva neagră 50*33 mm Banda adeziva transparentă 48*60 mm Capsator metalic tip cleste 45 COLI Perforator 25 COLI Fișe situatii de urgenta
- Număr anunț
- DA26313005
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN SATU MARE (CUI 4481144)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER SRL (CUI 7559248)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.590,55 RON
- Valoare atribuită
- 3.590,55 RON
- Data publicării
- 10.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.