Atribuită
Cumpărare directă
pachetul contine: 1 Quadralite Fundal Alb Uni Bumbac 2,85x6m 125044767 1 251.26 2 Sistem rulare 3 fundaluri foto ES-B3 2304234 1 209.24 3 Set 2 Stative 2.6m cu Husa de Transport 125043131Bundle3 1 231.09 4 Cullmann Primax 390 - trepied foto 125023315 1 133.61 5 Fancier LED-SLH4A Kit 2 Lampi LED Bicolore 2700K-5500K + 2 Softboxuri + 2 Stative 125046192 1 545.38 6 Kit portabil sustinere fundal 2.8x3m + husa transport 125037085 1 242.86
- Număr anunț
- DA26299225
- Autoritate contractantă
- ORASUL STEI (CUI 4539114)
- Furnizor / câștigător
- F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
- Cod CPV
- 38650000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.613,45 RON
- Valoare atribuită
- 1.613,45 RON
- Data publicării
- 09.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.