Atribuită Cumpărare directă

Achizitie materiale sanitare pentru cabinetele medicale din crese.

Număr anunț
DA26291967
Autoritate contractantă
CRESA TIMISOARA (CUI 36518519)
Furnizor / câștigător
MARSYAS MED SRL (CUI 10730215)
Cod CPV
33190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.247,72 RON
Valoare atribuită
1.247,72 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.247,72 RON

din 1.247,72 RON estimat