Atribuită
Cumpărare directă
CARTUS TONER BLACK ORIGINAL HP NR.201X, COD OEM CF400X, 2.800 PAG., HP LASERJET PRO M252N, CARTUS TONER ORIGINAL HP NR.201X Cod reper OEM: CF400X Capacitate: 2.800 pagini cu 5% acoperire Garantie producator: life time - pe intreaga durata de folosire/functionare a cartusului Echipamente ce folosesc acest cartus: HP LASERJET PRO M252N COMANDA PE SEAP ESTE FERMA TERMEN DE LIVRARE 2 ZILE LUCRATOARE,PRODUSUL SA FIE INSOTIT DE CERTIFICATE DE CALITATE SI CONFORMITATE,PR FACTURA CONTUL DE TREZORERIE
- Număr anunț
- DA26291375
- Autoritate contractantă
- UM 0510 BUCURESTI (CUI 11353288)
- Furnizor / câștigător
- SMART CLOUD COMPANY SRL (CUI 35081199)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.368,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.368,40 RON
- Data publicării
- 08.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.