Atribuită
Cumpărare directă
BUC 50 10 6013020 SURUB CAP HEXAGONAL DIN933-5,8 M6X14 ZA 5,88 CUT 1 20 1031799 DIBLU / SURUB TMT 6X33 6500200603300 40,34 M 42 30 1000203 CABLU MYYM 2X1,5 (H05VV-F) T500 64,24 BUC 42 40 1006599 ELEGANT PRIZA DUBLA PBDC PT CP E 045488 505,41 BUC 21 50 1020133 MINICANAL 12,5X12 ADEZI WDK MD12 6150284 168 BUC 2 60 5007794 TESA FIXARE 4952 10M/19MM 54,72 BUC 8 70 6011161 PROFIL POLICARBONAT U 6/2,1M CLAR 57,61 COL 4 80 6014832 POLICARBONAT 2P 06MM UV 2X1,05 CLAR 200,91
- Număr anunț
- DA26291546
- Autoritate contractantă
- Colegiul National Petru Rares Suceava (CUI 4244822)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.097,11 RON
- Valoare atribuită
- 1.097,11 RON
- Data publicării
- 08.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.