Atribuită Cumpărare directă

Drum unit - 1 bucată Capac ADF - 1 bucată Fuser unit - 4 bucăți Rola separare hârtie tava 1 - 2 bucăți Rola preluare hârtie - 2 bucăți Perioada de garanție acordată pentru produsele achiziționate va fi de 3 luni de la data livrării.

Număr anunț
DA26282048
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
KONTRON SERVICES ROMANIA S.R.L. (CUI 5175054)
Cod CPV
30125000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.780 RON
Valoare atribuită
1.780 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.780 RON

din 1.780 RON estimat