Atribuită
Cumpărare directă
RIGOLE CU GROSIMEA DE DE 10 CM CONFECTIONATE DIN BETON C30/37 - B450 CU COFRAJE SI MANOPERA EXECUTANTUL ASIGURA BETONUL C30/37-B450 CU CERTIFICAT DE CONFORMITATE SI MANOPERA EFECTUATA CU PERSONAL SPECIALIZAT., BENEFICIARUL ASIGURA SANT/RIGOLA DIN PAMANT PROFILAT SI NISIPU pe DC 82
- Număr anunț
- DA26276984
- Autoritate contractantă
- COMUNA SUHARAU (CONSILIUL LOCAL SUHARAU) (CUI 3433912)
- Furnizor / câștigător
- STANDARD GARANT SRL (CUI 29976360)
- Cod CPV
- 45232453-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 52.520 RON
- Valoare atribuită
- 52.520 RON
- Data publicării
- 07.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.