Atribuită
Cumpărare directă
PREZENTA TINE LOC DE COMANDA SCRISA. NEBULIZATOR ULV Alimentare: motor electric de 220 V-50 Hz sau 120 V-60 Hz. Dimensiuni: 430 mm x 260 mm x 290 mm. Capacitate rezervor: 5 l. Greutate neta: 3,5 Kg. Utilizare: pentru tratamente de dezinfectie si deparazitare în sectoarele civil, industrial si agricol. Caracteristici: rezervor din polietilen anticoroziv, diametru particule ceata rece de la 20 la 60 microni, eficace, usor de utilizat.
- Număr anunț
- DA26313250
- Autoritate contractantă
- SPITAL MUNICIPAL BRAD (CUI 4944672)
- Furnizor / câștigător
- UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI 30410916)
- Cod CPV
- 39330000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 10.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.