Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL INCLUDE: 1 90019241 AMIANO SAPUN LICHID 5L LAVANDA SI VERBENA buc 5.00 X 29.46 RON fara TVA / buc 2 90019265 AMIANO SAPUN LICHID 5L SEA MINERALS buc 5.00 X 29.46 RON fara TVA / buc 3 12480 COS GUNOI PEDALA 18L buc 10.00 X 35.36 RON fara TVA / buc 4 12474 COS GUNOI PEDALA 5L buc 30.00 X 13.62 RON fara TVA / buc 5 S6 DISPENSER SAPUN LICHID 1000 ML ALB ECONOMY buc 8.00 X 35.00 RON fara TVA / buc 6 90013119 DR.STEPHAN FRESC DEZINFECTANT DETERGENT PARDOSELI 5L buc 4.00 X 81.86 RON fara TVA / buc 7 90019807 FORTINO MANUSI NITRIL BLUE M 100/set cut 2.00 X 50.00 RON fara TVA / cut 8 17002 HARTIE IG. MAXI DEINK 30/bax bax 10.00 X 25.36 RON fara TVA / bax 9 12703M MATURA SORG bucsa plastic buc 4.00 X 23.37 RON fara TVA / buc 10 10132 MINI JUMBO PREMIUM 12/bax bax 3.00 X 59.62 RON fara TVA / bax 11 10209 MISAVAN MONOROLA ECO VERDE buc 10.00 X 13.87 RON fara TVA / buc 12 10151 PROSOAPE V VERDE 200set 20set/bax bax 4.00 X 55.68 RON fara TVA / bax 13 12493 PUBELA BIROU 35 L buc 2.00 X 25.25 RON fara TVA / buc

Număr anunț
DA26285228
Autoritate contractantă
Scoala gimnaziala ”Regina Maria” Bicaz (CUI 17487920)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.702,10 RON
Valoare atribuită
2.702,10 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.702,10 RON

din 2.702,10 RON estimat