Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE INTRETINERE DOZATOR DEZINF. LIMPIO CU SENZOR DD110 4 BUC TERMOMETRU DIGITAL UF41 4 BUC GEL IG.MAINI PE BAZA DE ALCOOL 5L 1 BUC MASCA PROTECTIE 3 STRATURI 50 BUC/SET 20 SET MANUSI VINIL F PUDRA MAR M PAC 100 BUC 2 CUT

Număr anunț
DA26304276
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Baltati (CUI 17140661)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.145,87 RON
Valoare atribuită
2.145,87 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.145,87 RON

din 2.145,87 RON estimat