Atribuită
Cumpărare directă
Dezinfectanti 5l - 4 buc,dezinfectant - 1l - 7 buc,banda delimitare - 10 buc. Registru de evidenta actelor de studii -1 buc,pix Pilot - 2 buc,pix - 20 buc,capsator - 1 buc,creion mecanic daco - 1 buc,rezerve Rotring - 1 buc,capse 24/6 - 2 cut, catalog gradinita - 10 buc,registru evidenta inscriere gradinita A4 - 1 buc,catalog I- IV - 6 buc,catalog pregatitoare - 3 buc,catalog gimnazial - 6 buc,catalog invatamant profesional - 7 buc, catalog liceul tehnologic - 1 buc,coperti catalog - A3 - 31 buc,carnet elev I -IV - 20 buc,carnet elev profesional - 60 buc,carnet gimnazial - 20 buc
- Număr anunț
- DA26285676
- Autoritate contractantă
- Liceul tehnologic Patarlagele (CUI 29235153)
- Furnizor / câștigător
- CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.062,31 RON
- Valoare atribuită
- 2.062,31 RON
- Data publicării
- 08.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.