Atribuită
Cumpărare directă
CABLU HDMI 2.0 GEMBIRD - CC-HDMI4-30M CABLU HDMI 2.0 GEMBIRD, 30m, (T/T), suporta rezolutii 3D TV si 4K UHD, black, „CC-HDMI4-30M” Cod Produs: CC-HDMI4-30M EAN: 8716309074339 Categorii: Cabluri video, Cabluri video Producator: GEMBIRD Gembird HDMI V2.0 male-male cable with gold-plated connectors 30m PN: C0409775 PN: CC-HDMI4-30M Garanție 24 de luni Informații suplimentare Tip accesoriu Cablu video Tip conector 1 HDMI (T) Tip conector 2 HDMI (T) Lungime (m) 30 m Culoare negru Altele conectori auriti Conectori HDMI V2.0 19 pini Tata/Tata ry175l pol203l
- Număr anunț
- DA26286747
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC "Sfantul Dimitrie" Targu Neamt (CUI 2614341)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30200000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 954,64 RON
- Valoare atribuită
- 954,64 RON
- Data publicării
- 08.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.