Atribuită
Cumpărare directă
1 Detergent dezinfectant suprafete 5L 4 buc 2 Solutie de dezinfectat suprafete Klitensiv 5L 3 buc 3 Dezinfectant pentru maini Sanitizer 5L 2 buc 4 Dozatoare pentru dezinfectant 500 ml 14 buc 5 Manusi unica folosinta (L) 3 cutii 6 Masti unica folosinta 450 buc 7 Sapun lichid 5L 4 buc
- Număr anunț
- DA26302688
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.16 (CUI 32215296)
- Furnizor / câștigător
- BIROTICA RS SRL (CUI 32329177)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.181 RON
- Valoare atribuită
- 2.181 RON
- Data publicării
- 09.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.