Atribuită Cumpărare directă

achizitie lucrari de decolmatare 4 paraie pt Comuna Zemes, judet Bacau, in conformitate cu precederile caietului de sarcini pus la dispozitie de catre autoritatea contractanta la sectiunea documente atasate

Număr anunț
DA26281992
Autoritate contractantă
COMUNA ZEMES (Consiliul Local al Comunei Zemes) (CUI 4277935)
Furnizor / câștigător
OVERLAND GRUP SRL (CUI 16541290)
Cod CPV
45112400-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.247,92 RON
Valoare atribuită
23.247,92 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.247,92 RON

din 23.247,92 RON estimat