Atribuită
Cumpărare directă
K-SEPT Gel Dezinfectant maini alcool 75% Biocid, 750 ml,; Lebada Dezinfectant Multisuprafete Antibacterian Parfum Fresh, 3 L, ; Hygienium Dispenser/Dozator manual pentru sapun si gel dezinfectant, 450 ml; ,Aba Sapun Lichid Antibacterian FK1800D, 10L,; Aba Sapun Lichid Antibacterian, 1000 ml; Chloro-sept Igienizant suprafete tari pe baza de clor, 10L; Klintensiv Dezinfectant suprafete gata de utilizare VIRUCID, avizat Ministerul Sanatatii, 1 L
- Număr anunț
- DA26280537
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA LIVIU REBREANU (CUI 28152254)
- Furnizor / câștigător
- GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
- Cod CPV
- 33741300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.329,47 RON
- Valoare atribuită
- 1.329,47 RON
- Data publicării
- 07.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.