Atribuită
Cumpărare directă
EMEKA PARADISE 3STR.24ROL BU- 4 DOMESTOS PROF.PINE DEZ. 5 RE-4 AMBULEX MAN.NIT.NEGRE M 100BUC-2 TRIM PRIMAV.SAP.L.LACR4L RE-2 TRIM PRIMAV.SAP.L.PIERS4L RE-2 PAPELY H.IG.JUMBO NAT.2ST BU- 6 NEVE MONOROLA 100M BU-4 ZEWA RL.BUC.W WEG DECOR2B PG-4 MASTI PROTECTIE 3PLIURI 50BUC CU-5 ZONE MASCA PROTECTIE 3STR 50BUC-5 JOYROOM MASCA FFP2 KN95 5 BU-2
- Număr anunț
- DA26316384
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 CIOCARLIA (CUI 29185462)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.004,12 RON
- Valoare atribuită
- 2.004,12 RON
- Data publicării
- 10.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.