Atribuită Cumpărare directă

Materiale de curatenie-dezinfectie pentru derularea procesului electoral din data de 27.09.2020, comuna Tunari, judetul Ilfov, conform Solicitarii de oferta nr.8239 din 09.09.2020 si a Ofertei nr.8375 din 07.09.2020.

Număr anunț
DA26290674
Autoritate contractantă
UAT Comuna Tunari (CUI 4505618)
Furnizor / câștigător
DUMIDET ACTIV SRL (CUI 36321567)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.465,65 RON
Valoare atribuită
3.465,65 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
08.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.465,65 RON

din 3.465,65 RON estimat