Atribuită
Cumpărare directă
Marker cod PE 106115 LA PRET DE 8,44 LEI CU 2 CAPETE Plic C5 cu burduf 162 x 229 x 20 kraft siliconic 250buc/cutie/ pix fara mecanism Stabilo Liner 808 corp plastic in culoarea cernelei vf.0.3mm albastru/ Banda adeziva de ambalare Tesa transparenta 25mmx66m/ Banda adeziva Scotch Magic 19mmx33m rezerva/ Banda dublu adeziva de montaj universala 15mx19mm/ Banda dublu adeziva Scotch 12mmx63m cu dispenser/ Pix cu mecanism Stabilo Marathon 318 corp plastic semitransparentalbastru grip cauciucatvf.0.3.38mm albastru/ Plic C4 cu burduf 229x324x40 kraft siliconic 100buc/cutie
- Număr anunț
- DA26304384
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL VRANCEA (CUI 4298040)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI 6562512)
- Cod CPV
- 30199230-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.132,91 RON
- Valoare atribuită
- 1.132,91 RON
- Data publicării
- 09.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.