Atribuită Cumpărare directă

REZERVA MOP BBC 250 GR EXTRA PRET

Număr anunț
DA26308846
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI PULMONARE BREAZA (CUI 2843469)
Furnizor / câștigător
CARPEXIMO COM PROD SRL (CUI 10379425)
Cod CPV
39224300-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
174,35 RON
Valoare atribuită
174,35 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

174,35 RON

din 174,35 RON estimat