Atribuită Cumpărare directă

Asigurare Phoenix- 1 POLITA (conform descriere)* 4760,08 ron / polita ; prezenta tine loc de comanda

Număr anunț
DA26324703
Autoritate contractantă
PRIMARIA ARICESTII RAHTIVANI (CUI 2842927)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516500-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.760,08 RON
Valoare atribuită
4.760,08 RON
Data publicării
11.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.760,08 RON

din 4.760,08 RON estimat