Atribuită Cumpărare directă

Pachet uniforme lucru

Număr anunț
DA26288193
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "FLORILOR" CUMPANA (CUI 28037891)
Furnizor / câștigător
D & G GROUP SRL (CUI 14161406)
Cod CPV
18300000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
732,15 RON
Valoare atribuită
732,15 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

732,15 RON

din 732,15 RON estimat