Atribuită
Cumpărare directă
Proiectare lucrari afectate de calamitati cuprinde: - Studiu geotehnic, Expertizare, Documentatie pentru avizare, PTH+DDE, Verificare proiect tehnic. Executie lucrari afectate de calamitati cuprinde: - Demolare podet existent, realizare sapatura, turnare beton, montare elemente prefabricate in conformitate cu detaliile de executie ale proiectului tehnic.
- Număr anunț
- DA26314229
- Autoritate contractantă
- COMUNA MICLESTI (CUI 3337605)
- Furnizor / câștigător
- TRANSMIR SRL (CUI 10400632)
- Cod CPV
- 45221220-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 420.000 RON
- Valoare atribuită
- 420.000 RON
- Data publicării
- 10.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.