Atribuită
Cumpărare directă
TIP ASIGURARE: CASCO, TIP AUTO INMATRICULAT , FEL AUTOUTILITARA, MARCA DACIA DOKKER VAN, CAP CILINDRICA: 1461 cc, PUTERE: 66 KW, NR LOCURI 02, MASA MAXIMA 1956 KG, Suma asigurata 35206 lei, PRIMA DE ASIGURARE 1422,40 LEI, VALABILITATE 12 LUNI INCAPAND DIN DATA DE 13.09.2020, MODALITATE PLATA INTEGRAL 2. TIP ASIGURARE: CASCO, TIP AUTO INMATRICULAT , FEL AUTOTURISM DE TEREN, MARCA DACIA DUSTER, CAP CILINDRICA: 1461 cc, PUTERE: 80 KW, NR LOCURI 05, MASA MAXIMA 1875 KG, Suma asigurata 48071 lei, PRIMA DE ASIGURARE 1649,00 LEI, VALABILITATE 12 LUNI INCAPAND DIN DATA DE 15.09.2020, MODALITATE PLATA INTEGRAL Prima de asigurare totala: 3071.40 lei
- Număr anunț
- DA26283882
- Autoritate contractantă
- Comuna Sona (CUI 4562036)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.071,40 RON
- Valoare atribuită
- 3.071,40 RON
- Data publicării
- 08.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.