Atribuită
Cumpărare directă
MICROFON desktop cu stand, conectare jack 3.5mm, negru, SPACER „SP-MIC100” MICROFON SPACER desktop stand - SP-MIC100 MICROFON SPACER desktop stand, jack 3.5mm, black „SP-MIC100” 45504987 SKU: SP-MIC100 EAN: 5949046601664 Categorie: Microfoane Producator: SPACER Garantie: 24 luni Informații suplimentare Tehnologie fir Tip suport "picior" Conectori Jack 3.5 mm Culoare negru Link producător: https://www.spacer.ro/produs/microfon-spacer-desktop-stand-jack-3-5mm-black-sp-mic100-45504987/ Transport gratuit pentru minim 2 buc, sau o comanda cumulata de minim 100 lei + tva , sau cumulat cu alte comenzi. ry858L
- Număr anunț
- DA26319970
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL BOTOSANI (CUI 3503538)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 32341000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 158,83 RON
- Valoare atribuită
- 158,83 RON
- Data publicării
- 11.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.