Atribuită Cumpărare directă

Poz. Articol CodInt UM Cant. Pret Valoare 1 APARAT MAS. TESTER CU AFISAJ UT-15C 9745 Buc 1 133,95 133,95 2 BANDA .IZOLER PVC 20M 9-1110 9999 Buc 5 1,74 8,7 3 ELEMENT INLOCUIRE 16A 5765-0R0 Buc 25 1,45 36,25 4 ELEMENT INLOCUIRE 20A 5766-0R0 Buc 25 1,63 40,75 5 ELEMENT INLOCUIRE 25A 5767-0R0 Buc 25 1,7 42,5 6 SONERIE ALARMA PT SCOALA 220V 22-025 1974 Buc 1 97,5 97,5 7 STARTER 4-65W PHILIPS S10 14596 Buc 25 1,34 33,5 8 TIMBRU VERDE .0.90 RON BEC EC. BEC LED. HPL-N. HPI-T. SON-T. TUB FL 12158 Buc 75 0,9 67,5 9 TUB FLUORESCENT 18W Philips TL-D 865 13967 Buc 50 4,02 201 10 TUB FLUORESCENT 36W Philips TL-D 865 13968 Buc 25 5,32 133 11 UNI LAMA REZERVA CUTTER 160mm 612137 4455 Set 1 11,9 11,9

Număr anunț
DA26285240
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic "Ioan C. Stefanescu" Iasi (CUI 4701096)
Furnizor / câștigător
CATENA SRL (CUI 5885051)
Cod CPV
31600000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
806,55 RON
Valoare atribuită
806,55 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

806,55 RON

din 806,55 RON estimat