Atribuită Cumpărare directă

Seringa 20 ml. luer lock,, cu ac G21, din 3 parti, ambalat in blister mod de ambalare:100buc /cut U.M-buc -ambalare si etichetare conform EU-MDD (EU Medical Device Directive). -sterilizare EO. Produsul poarta marca CE si ISO.

Număr anunț
DA26314692
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL C.F. PLOIESTI (CUI 2844375)
Furnizor / câștigător
ALPHA BRIO MEDICAL SRL (CUI 15788340)
Cod CPV
33141310-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.350 RON
Valoare atribuită
1.350 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.350 RON

din 1.350 RON estimat