Atribuită Cumpărare directă

Achiziție servicii de informare si publicitate in cadrul proiectului "Linia verde de autobuze electrice intre Petrila-Petroșani-Aninoasa-Vulcan-Lupeni-Uricani, Green Line Valea Jiului - Componenta 2" Conform Caiet de Sarcini atașat.

Număr anunț
DA26312031
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL VULCAN (CUI 4375267)
Furnizor / câștigător
CRISS OFFICE SRL (CUI 20464269)
Cod CPV
79341400-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.530 RON
Valoare atribuită
20.530 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.530 RON

din 20.530 RON estimat