Atribuită Cumpărare directă

Servicii de intretinere pentru Dacia Duster cu numarul de inmatriculare B63RWR si seria de sasiu VF1HJD40260914551: Manopera: Revizie de intretinere 2.7h x 88.24 lei Ecotaxa:1.08 lei Piese: Dacia Oil Plus Diesel 5w30 1l 1buc x 54.54 lei; Dacia Oil Plus Diesel 5w30 4l 1buc x 196.36 lei; Cartus filtrant aer 1buc x 64.17 lei; Filtru de motorina 1buc x 224.96 lei; Filtru habitaclu 1buc x 96.67 lei; Filtru ulei 1buc x 32.69 lei Total servicii: 908.71 lei + TVA RAR HR NR 557/03.09.2020

Număr anunț
DA26294769
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
Furnizor / câștigător
MIDA SRL (CUI 6682144)
Cod CPV
50112200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
908,71 RON
Valoare atribuită
908,71 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

908,71 RON

din 908,71 RON estimat