Atribuită
Cumpărare directă
7-2-11/e Carnet de student 2000 buc 17-2-18/b Registru matricol pentru doctorat - 100 file 1 buc 17-2-18/c Registru matricol pentru master - 100 file 2 buc 17-2-18/d Registru matricol pentru invatamantul universitar durata 3-4 ani - 100 file 4 buc 17-6-26/c Registru de evidenta a formularelor actelor de studii tipizate, primite sau predate de unitatea de invatamant si a actelor eliberate absolventilor - coperta caserata-mucava (100 file) 4 buc
- Număr anunț
- DA26299604
- Autoritate contractantă
- Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
- Furnizor / câștigător
- ROMDIDAC SA (CUI 1555719)
- Cod CPV
- 22820000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.612,50 RON
- Valoare atribuită
- 4.612,50 RON
- Data publicării
- 09.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.