Atribuită Cumpărare directă

Cos cosuri de pentru gunoi cu pedala si capac 10L din plastic pvc pp rezistent NUMAR DE REFERINTA: 00142924 PRET DE CATALOG: 21,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 34928480-6 Containere si pubele de deseuri (Rev.2) DESCRIERE: Descriere Cos gunoi semioval cu capac batant si capacitate de 10 litri ce reprezinta o solutie in b... mai departe

Număr anunț
DA26291270
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL CUZA-VODA (CUI 3602710)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
34928480-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.050 RON
Valoare atribuită
1.050 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.050 RON

din 1.050 RON estimat