Atribuită Cumpărare directă

ROM PLIC C5 GUMAT IF 1 100 15,00 ROM PLIC C6 GUMAT IF 2 100 16,00 DAC BON CONSUM A5/2EX/50S BU 10 1 75,50 SCR BANDA ADEZ.19MMX33M IF 5 5 52,25 HER FOARFECA/20,5 CM BL 10 1 117,60 MAP CUTTER MAXI 18MM BU 10 1 35,20 ICO CAPSE METAL 24/6 CU 4 10 70,40 ARH SFOARA BUMBAC 6/SET SE 2 6 80,52 ARH SFOARA CANEPA 100G IF 1 6 26,16 DRB CLIPBOARD DUBLU BU 5 1 54,55 TRAFFIC H.COP A4 80 GR/CU BU 4 5 184,60 KOR FLUID CORECTOR 20ML/A BU 9 1 36,27 KPM BANDA CORECT 5MMX7M/2 SE 1 2 6,70 RTC BANDA CORECTOARE/5MMX BU 10 1 25,10 SCH TEXTMARKER JOB/1-5 MM BL 10 4 100,40 ARH MARKER NEGRU/VARF TES BU 10 1 25,10 SCH MARKER 1-3MM/ASORT BL 5 4 87,20 BIC CREI ECOEVOL 655 RAD/ IF 2 10 16,60 BIC PIX ROUND STIC ALBS,6 CU 4 60 108,00 BIC PIX ROUND STIC NEGRU/ IF 1 8 7,44 ICO PIX ROSU ORIENT/10 BU IF 1 10 15,00 ICO PIX GEL ALBASTRU/20 B CU 2 20 33,20 ICO PIX GEL ASORT. BL 5 3 79,35 ICO PIX GEL NEGRU BL 2 2 21,80 RTC FILE PROT A4 OR 30MCR SE 5 1 33,55 RTC DOSAR INCOP 1/1 A4/25 SE 4 25 37,00 RTC DOSAR PLIC A4/25 BUC SE 2 25 16,50

Număr anunț
DA26314333
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC ADMINISTRARE PIETE (CUI 14836210)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.376,99 RON
Valoare atribuită
1.376,99 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.376,99 RON

din 1.376,99 RON estimat