Atribuită Cumpărare directă

6010174 BROASCA APLICATA VOP.GALBEN 565D 1 BUC 6034337 LACAT ALUMINIU 38 MM 5 BUC 6042770 LACAT OTEL LAMELE INVELIS PLASTIC 40MM 2 BUC 6005708 LACAT OTEL LAM 40MM-22MM Y125/40/122/1 1 BUC 6004690 LACAT ALAMA 40MM VERIGA Y110/40/123/1 2 BUC 6002673 CILINDRU 62 D UNI 0 OLVTRAT UNI 0 OLV 3 BUC 6000123 CILINDRU 62 C UNI O OLV 2 BUC 6001363 CILINDRU SIG C82 D 31-41 DIN O NI 2 BUC 6022849 MANER ROMA CU SILD CIL PZ(Y) SD90 SN 1 BUC 6002249 VINCLU DE IMBINARE 50x50x35 103921 25 BUC 6009477 SURUB CAP HEXAGONAL M4X40 ZA DIN933-5.8 75 BUC 6000218 SD PIULITA HEXAGONALA DIN934 M4 ZA 75 BUC 6009474 SAIBE PLATE DIN125 A - M4x9x0,80 ZA 75 BUC 1036336 SD SURUB GIPS CART 3,5X35 NG FILET RAPID 100 BUC 6000834 SURUB CAP HEXAGONAL M6X30 ZA DIN933-5.8 30 BUC 6000208 SURUB CAP HEXAGONAL M6X40 ZA DIN933-5.8 30 BUC 6006654 SAIBA PLATA SPECIAL DIN522C M6x24x1,2 ZA 60 BUC 6000212 SD PIULITA HEXAGONALA DIN934-8 M6 ZA 60 BUC 5011774 VOPSEA ETALON VISINIU VE 233-C0,75 L 5 BUC 5011768 VOPSEA ETALON ALB VE 231-C0,75 L 5 BUC 5011776 VOPSEA ETALON GALBEN CLAS.VE 234-C0,75 L 5 BUC 5011769 VOPSEA ETALON NEGRU VE 239-C0,75 L 5 BUC 5011772 VOPSEA ETALON VERDE MUGUR VE 236-C0,75 L 3 BUC 5011777 VOPSEA ETALON ROSU CORAL VE 232-C0,75 L 2 BUC 5011778 DILUANT BAUDEMAN DB 230-P0,9 L 4 BUC 5013723 PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 50 MM 3 BUC 5013720 PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 20 MM 3 BUC 5013724 PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 60 MM 2 BUC 7000585 BIDINEA VAR S2 2 BUC 2013444 RACORD MONOCOMANDA PVC L50 6 BUC 2013445

Număr anunț
DA26315391
Autoritate contractantă
LICEUL AUTO TRAIAN VUIA (CUI 2679685)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.370,38 RON
Valoare atribuită
1.370,38 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.370,38 RON

din 1.370,38 RON estimat