Atribuită Cumpărare directă

PACHET CONFORM OFERTA CASTIGATA LA ANUNTUL ADV1166367 - ACHIZITII PACHET MATERIALE SANITARE CONFORM S.T.1192624 - 01.09.2020 COMPRESE STERILE 10/8X50 BUC - 80 PLICURI MOLINEA ALEZE 60X90 990BUC COSMOPOR 10CMX8CM PLASTURE STERIL PT FIXARE CU CORP ABSORBANT 6.5X3.8CM 0 1000BUC COSMOPOR 15CMX8CM PLASTURE SETRIL PT FIXARE CU CORP ABSORBANT 11X3.8CM - 1000BUC COSMOPOR 20CMX10CM PLASTURE STERIL PENTRU FIXARE CU CORP ABSORBANT 16X5.5CM - 100BUC OMNISYLK 5CM X9.2M PLASTURE PT FIXARE PE SUPORT DE MATASE - 100BUC

Număr anunț
DA26292935
Autoritate contractantă
CENTRUL MEDICAL DE DIAGNOSTIC SI TRATAMENT AMBULATORIU PLOIESTI (CUI 10922466)
Furnizor / câștigător
BIZMED SRL (CUI 27647093)
Cod CPV
33141000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.675,70 RON
Valoare atribuită
5.675,70 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.675,70 RON

din 5.675,70 RON estimat