Atribuită
Cumpărare directă
OFERTA DE PRET Denumire S.I.C.A.P. anunt : ADV 1166834 PIESE SCHIMB - PLITA PATRATA. In urma anuntului mai sus mentionat publicat pe SICAP oferta noastra de pret este urmatoarea : Pret componenta / piese ( franco beneficiar ) : *Plita electrica patrata 3500 w-4000w – 230v/380v ( 1 buc / 1790 lei ) x 2 buc = 3580 lei Total deviz : 3580 lei Nu se aplica TVA. *Piesele sunt de origine externa.Garantie 24 luni de la data montaj piese. *Livrare piese de schimb prin Curier ,de la comanda ferma aprobata prin SICAP este de 15 - 20 zile lucratoare. Va multumim anticipat, Departament Ofertare, Grigore Ion
- Număr anunț
- DA26301268
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA SAPOCA (CUI 3724415)
- Furnizor / câștigător
- TOTALO HDO PROFESIONALE S.R.L. (CUI 40754445)
- Cod CPV
- 50880000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.580 RON
- Valoare atribuită
- 3.580 RON
- Data publicării
- 09.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.