Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE ELECTRICE FORMAT DIN: CANAL CABLU 25X16 2M/BARA CU ADEZIV - 15 BUC CANAL CABLU PARDOSEALA 70X20 ALB 2M/BARA - 5 BUC PRIZA DUBLA VISAGE ALB - 5 BUC PRELUNGITOR 3M 3P 3x1.5 IN PLUS - 2 BUC PRELUNGITOR 5M 3P 3x1.5 IN PLUS - 2 BUC STECHER OREL INCLINAT - 5 BUC

Număr anunț
DA26298737
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI 4317754)
Furnizor / câștigător
MATRILUX LED DESIGN S.R.L. (CUI 34419489)
Cod CPV
31681410-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
288,21 RON
Valoare atribuită
288,21 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

288,21 RON

din 288,21 RON estimat