Atribuită Cumpărare directă

Kit cateter temporar pentru hemodializa, cu lumen TRIPLU, radiopac, fabricat din poliuretan, sterilizat cu ETO, prevazut cu mansoane implantabile, conectoare Luer-Lock si cleme, Diametru: 14fr Dimensiuni disponibile cu extensii curbate. Lungimi disponibile: 15cm si 20cm; Kitul include: - Cateterul; - ac introducator in Y cu valva; - ghid introducator cu miez de nitinol cu vârful in J; - 2 buc dilatator cu proprietati hidrofile; - seringa de 5ml din trei componente; - 2 bucati plasture adeziv transparent; - Bisturiu nr.11 cu teaca scurta; - 2 Capacele cu cap din silicon. IMPORTANT: La momentul efectuarii achizitiei directe, se va consulta furnizorul cu privire la existenta pe stoc a cateterului de lungimea dorita. In comanda se va preciza aceasta lungime pentru evitarea neconcordantelor la livrare. mai putin

Număr anunț
DA26311991
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN "DR.FOGOLYAN KRISTOF"SFANTU GHEORGHE (CUI 4202010)
Furnizor / câștigător
KAPAMED INTERNATIONAL SRL (CUI 29589509)
Cod CPV
33181500-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.100 RON
Valoare atribuită
1.100 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.100 RON

din 1.100 RON estimat