Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL INCLUDE: 1 90022364 DISPENSER SAPUN LICHID MEDIUM 800ml buc 2,00 X 0,01 RON fara TVA / buc 2 90012846 DR.STEPHAN ASEPTIC GEL DE MAINI DEZINFECTANT 5L buc 4,00 X 199,02 RON fara TVA / buc 3 90012990 DR.STEPHAN DESCOL-75 DEZINFECTANT HIDROALCOOLIC 750ML buc 7,00 X 29,89 RON fara TVA / buc 4 90022494 MASTI FACIALE 210 50/set set 12,00 X 42,00 RON fara TVA / set

Număr anunț
DA26313614
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GIGHERA (CUI 15070497)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.509,33 RON
Valoare atribuită
1.509,33 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.509,33 RON

din 1.509,33 RON estimat