Atribuită Cumpărare directă

Masca protectie respiratorie individuala pentru domeniul medical de unica folosinta -confectionate din material netesut -in 3 straturi si 3 pliuri cu intaritura la partea superioara, cu bride de prindere -antialergice -modalitate de prindere cu elastic -ambalare 50 buc/cutie -marcare, si etichetare: denumire-tip, dimensiune, producator, data favricatiei nr lot termen de valabilitate, marcaj CE. -traducere in linba romana PRODUS INSOTIT DE CERTIFICAT DE CONFORMITATE EMIS DE PRODUCATOR.

Număr anunț
DA26300152
Autoritate contractantă
COMUNA PRUNDU BARGAULUI (CUI 4347410)
Furnizor / câștigător
TIMAR TRADING IMPEX SRL (CUI 21849468)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.150 RON
Valoare atribuită
2.150 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.150 RON

din 2.150 RON estimat