Atribuită Cumpărare directă

Accesorii retea internet-camere,Router TpLink Archer C5,Refill Samsung M2022/2070,Cartus Samsung 2022/M2070

Număr anunț
DA26324386
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA RISCA (CUI 16093812)
Furnizor / câștigător
DOCUPRINT X SRL (CUI 24785881)
Cod CPV
32351000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.276 RON
Valoare atribuită
2.276 RON
Data publicării
11.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.276 RON

din 2.276 RON estimat