Atribuită
Cumpărare directă
FIAT DUCATO; an fabr -2007; s.s. - ZFA25000001317130 FILTRU COMBUSTIBIL - DREISSNER - 3 x 14.18 BEC 12V5W TIPW5W (SE FACTUREAZA CATE 10) HELLA - 20 x 0.50 MATERIALE CONSUMABILE LAVETA PIELE CAPRIOARA 30X30 CM - BOTTARI - 5 x 7.35 ODORIZANT CONCENTRAT 40ML MARGARITAR - AIR ON - 30 x 10.09 RACLETA GHEATA + PERIE ZAPADA 53CM BOTTARI - 2 x 5.50 RACLETA GHEATA + PERIE ZAPADA CU MANER EXTENSIBIL 63,5-90CM BOTTARI - 4 x 14.88 SPRAY LUBRIFIANT MULTIFUNCTIONAL WD40 240ML - 6 x 11.78 DISPOZITIV TRAS SNUR TRT50N -TECH - 1 x 22.82 SET SNUR VULCANIZARE NEGRU SEAL-IT, 100MM, 60 BUC/SET-TECH - 1 x 41.05
- Număr anunț
- DA26325686
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02480 CAMPULUNG MOLDOVENESC (CUI 4327294)
- Furnizor / câștigător
- AD AUTO TOTAL SRL (CUI 6844726)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 597,06 RON
- Valoare atribuită
- 597,06 RON
- Data publicării
- 11.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.