Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare de raspundere civila auto (RCA): - AUTOBUZ RENAULT, Serie sasiu ;VF6R332A300020460, Locuri=58; Valabilitate :09.09.2020-08.03.2021, 6 Luni -CITY INSURANCE PA: 2531.60 RO

Număr anunț
DA26289880
Autoritate contractantă
COMUNA SIRIA (CUI 3518920)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.531,60 RON
Valoare atribuită
2.531,60 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
08.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.531,60 RON

din 2.531,60 RON estimat