Atribuită
Cumpărare directă
1 Catalogul clasei IX-XIII Format 32/48, 12 file, hartie offset 80g/mp, coperta carton legatorie caserat cu pelior imitatie piele diverse culori, legat prin coasere cu sarma, pentru 36 de elevi buc 19 2 "Catalogul anului de studii (invatamant posliceal) Format 32/48, 12 file, hartie offset 80g/mp, coperta carton legatorie caserat cu pelior imitatie piele diverse culori, legat prin coasere cu sarma, pentru 36 de elevi" buc 2 3 Catalogul anului de studii (SERAL) Format 32/48, 12 file, hartie offset 80g/mp, coperta carton legatorie caserat cu pelior imitatie piele diverse culori, legat prin coasere cu sarma, pentru 36 de elevi buc 4 4 Catalogul anului de studii (PROFESIONALA) Format 32/48, 12 file, hartie offset 80g/mp, coperta carton legatorie caserat cu pelior imitatie piele diverse culori, legat prin coasere cu sarma, pentru 36 de elevi buc 5 5 Carnet de elev pentru licee Format A6, 18 file, hartie offset 60g/mp, coperta carton duplex 250g/mp, caiet cusut buc 300 6 Registru matricol pentru licee si grupuri scolare Format A3,100 file, hartie offset 60g/mp,coperta carton duplex 300g/mp pentru 100 elevi buc 20 7 Condica pentru evidenta prezentei si activitatii personalului didactic Format A3, hartie offset 60g/mp, 100 file, coperta carton duplex 300g/mp buc 6 8 Registru intrari-iesiri pentru licee si grupuri scolare Format A3,100 file, hartie offset 60g/mp,coperta carton duplex 300g/mp pentru 100 elevi buc 3 9 Condica pentru evidenta prezentei si activitatii personalului AUXILIA
- Număr anunț
- DA26315655
- Autoritate contractantă
- LICEUL ECONOMIC"VIRGIL MADGEARU" CONSTANTA (CUI 13313425)
- Furnizor / câștigător
- IMP EXPERT BUSINESS SRL (CUI 30024753)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.667 RON
- Valoare atribuită
- 2.667 RON
- Data publicării
- 10.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.