Atribuită Cumpărare directă

Filtru ulei 1,000X 26,05 26,05 31,00 2 ULEI ELF EVOLUTION 700ST 10W40 4L 1,000X 62,18 62,18 74,00 3 Cheie bujie 21 1,000X 8,40 8,40 MANOPERA 56,81

Număr anunț
DA26332591
Autoritate contractantă
Comuna Stanceni (Consiliul local Stanceni) (CUI 4591430)
Furnizor / câștigător
TESLO-COM AUTO SRL (CUI 13267817)
Cod CPV
50110000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
153,44 RON
Valoare atribuită
153,44 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

153,44 RON

din 153,44 RON estimat