Atribuită Cumpărare directă

Trusa de Scule Profesionala 216 buc Masina de gaurit/insurubat cu percutie si acumulator garantie minim 12 luni

Număr anunț
DA26332906
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN SATU MARE (CUI 4481144)
Furnizor / câștigător
EPINVEST SRL (CUI 6541951)
Cod CPV
44512940-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.094,41 RON
Valoare atribuită
1.094,41 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.094,41 RON

din 1.094,41 RON estimat