Atribuită
Cumpărare directă
1 CASTROL EDGE TURBO DIESEL 5W-40 4L 2,000 X127,73 255,46 304,00 2 Filtru combustibil 1,000X 63,03 63,03 75,00 3 LICHID PARBRIZ VARA QFLUID 5L 2,000X 4,20 8,40 10,00 4 SOLUTIE PARBRIZ -20 5L 2,000X 12,61 25,21 30,00 5 Filtru ulei 1,000X 45,38 MANOPERA 80,00 RON
- Număr anunț
- DA26332851
- Autoritate contractantă
- Comuna Stanceni (Consiliul local Stanceni) (CUI 4591430)
- Furnizor / câștigător
- TESLO-COM AUTO SRL (CUI 13267817)
- Cod CPV
- 50110000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 477,48 RON
- Valoare atribuită
- 477,48 RON
- Data publicării
- 14.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.