Atribuită Cumpărare directă

Fesi elastice ideal 15 cm x 4.5 m, elasticitate 70 % Fesi elastice ideal 6 cm x 4.5 m, elasticitate 70 % Fesi elastice ideal 12 cm x 4.5 m, elasticitate 70 % Fesi elastice de uz tehno-medical - fasa compresiva cu inalt grad de elasticitate, care permite aerisirea zonei pansate. • Este utilizata in medicina ca bandaj pentru vene varicoase, rani, intinderi de tendoane si ca material pentru pansamente. • Pansarea nu va impiedica circulatia sangelui in locul compresiei. • Confectionate dintr-un amestec din bumbac, poliamide si vascoza, ce asigura o elasticitate inalta • Tesatura permite respiratia tegumentului • Cu cleme de fixare, ce nu permit alunecarea bandajului • Ambalare individuala • Etichetare conform EU-MDD (EU Medical Device Directive) (numele produsului, descriere, cod, data expirarii, nr. lot, dimensiuni, adresa producator etc). Marcaj CE; • Termenul de valabilitate 3 ani de la data productiei Termenul de plata: OP la 60 zile(calendaristice)

Număr anunț
DA26299421
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
Furnizor / câștigător
PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
Cod CPV
33141113-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.318,50 RON
Valoare atribuită
1.318,50 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.318,50 RON

din 1.318,50 RON estimat