Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de revizie si intretinere planificata conf nr de ore de functionare la nava Concordia EU 2019 in perioada de garantie la: 2buc. motoare principale cu schimb de ulei, schimb filtre ulei; 3buc. diesel generatoare cu schimb de ulei, schimb filtre ulei; 2buc. reductoare inversoare tip DMT 240H cu inlocuire ulei conf ofertei dvs. nr. 2368/08.09.2020, înreg. la AFDJ RA Galați nr. 29225/09.09.2020 (SCN Giurgiu 5273/08.09.2020). Revizia va consta in: verif funct motoarelor principale DOOSAN 4V158TIH(inlocuire ulei, filtre ulei, intretineri planif conf nr de ore de funct), verif funct a 3 diesel generatoare Mitsubishi(inlocuire ulei, filtre ulei, intretineri planif conf nr de ore de funct), verif funct a 2 reductoare DMT 240 H (schimb ulei, intretineri planif conf nr de ore de funct),la efect de catre aceste echip a unui nou ciclu de 250/500 ore de funct, conf.recom producatori. Factura va include datele de identificare ale AFDJ RA Galati, str.Portului nr.32, Galati, RO1644670. În cazul în care prestatorul nu reușește să-și îndeplinească obligațiile asumate, atunci achizitorul are dreptul de a solicita, ca penalități, o suma echivalentă cu 0,1% din valoarea comenzii pentru fiecare zi de întârziere până la îndeplinirea efectiva a obligațiilor. Penalitățile se vor aplica începând cu prima zi de întârziere de când nu s-au respectat obligațiile conform termenului de prestare convenit. Valoarea penalităților nu va putea depăși valoarea debitului initial pentru care s-au calculat.
- Număr anunț
- DA26322491
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
- Furnizor / câștigător
- WATERMOTA SRL (CUI 22721199)
- Cod CPV
- 50241000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.467,32 RON
- Valoare atribuită
- 3.467,32 RON
- Data publicării
- 11.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.