Atribuită
Cumpărare directă
1 Pompa apa 1,000X 93,28 93,28 111,00 2 ULEI ELF EVOLUTIN 700 TD 10W40 4L 1,000X 62,18 62,18 74,00 3 Filtru ulei 1,000X 13,45 13,45 16,00 4 FILTRU AER LOG/SAND 1.4/1.6 1,000X 16,81 16,81 20,00 5 Set curea de distributie 1,000X 183,19 183,19 218,00 6 CURATITOR FRANE XXL 750 ML 1,000X 14,29 14,29 17,00 7 Smirghel granulatie 60 1,000X2,10 2,10 2,50 8 SILICON ETANSARE VICTOR REINZ 1,000 X19,33 19,33 23,00 9 ANTIGEL CONC. ULTRA G12 1L 3,000 X10,92 32,77 39,00 10 APA DISTILATA 2,000X 1,43 2,86 3,40 11 Curea transmisie cu caneluri 1,000X 25,21 25,21 30,00 12 SPRAY DEGRIPANT WURTH 1,000X 11,76 11,76 14,00 * 13 SPRAY ALB ALRTIKA 400 ML 1,000X21,85 21,85 26,00 * 14 LICHID FRANA DOT 4/430ML 1,000 X8,40 8,40 10,00 * 15 CONDUCTA FRANA 4X4 CU ICP 2,000X 53,78 107,56 128,00 * 16 CILINDRU FRANA LOGAN ABS 1,000X 39,50 39,50 47,00 * 17 CONDUCTA FRANA 1.9 STG SPATE 1,000X15,97 15,97 19,00 * 18 COLIER PLASTIC 4.8X360 9,000X0,25 2,27 2,70 * 19 CLAPETA EXTERIOARA USA DR. 1,000X63,03 MANOPERA 520.00
- Număr anunț
- DA26332737
- Autoritate contractantă
- Comuna Stanceni (Consiliul local Stanceni) (CUI 4591430)
- Furnizor / câștigător
- TESLO-COM AUTO SRL (CUI 13267817)
- Cod CPV
- 50110000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.255,81 RON
- Valoare atribuită
- 1.255,81 RON
- Data publicării
- 14.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.